ładowanie strony...
PL | EN | DE | FR

Pokoje hotelowe

Pokoje hotelowe

Stale projektujemy nowe wzory meblowe dostosowując ich formę, stylistykę i kolor do konkretnych oczekiwań klienta oraz warunków, jakie panują w danym obiekcie.  Realizujemy również kompleksowe zlecenia w zakresie produkcji, dostawy i montażu wyposażenia meblowego oraz wyposażenia dodatkowego według projektów zewnętrznych biur projektowych z kraju i Europy.

 

 

ZESTAWY MEBLOWE

Nasza 20 letnia działalność na rynku hoteli oraz baczna obserwacja trendów tej branży umożliwiła nam zaprojektowanie kilku własnych linii mebli hotelowych, które z powodzeniem stosujemy w wyposażanych przez nas obiektach.

Meble Z

Meble Z

Zestaw "ZET" to nowatorska linia mebli podkreślająca ponadczasową prostotę i elegancję. Pogrubienia elementów meblowych w połączeniu z elementami podporowymi z polerowanej stali nierdzewnej lub stali malowanej proszkowo, odwołują się do prostoty modernistycznego mebla, zapoczątkowanej przez Bauhaus. Linia "ZET" pozwala na niekonwencjonalne wykończenie wnętrz pokoi hotelowych oraz znacznie podnosi rangę jego wnętrza. Trwałe elementy blatów i podpór pozwalają na maksymalne wydłużenie okresu użytkowania tej lini meblowej, co z kolei korzystnie wpływa na ekonomię każdego obiektu hotelowego.

Olivia II

Olivia II

Olivia II to wysokiej klasy mebel, którego krawędzie blatów, pilastry, gzymsy wezgłowia wykonane są z dębowego drewna. Wszystkie blaty pokryte są wysokoodpornym laminatem. Aby zachować atrakcyjną cenę fronty oraz boki mebli wykonano są z płyty laminowanej. Olivia III to idealny zestaw meblowy do stylizowanych hoteli.

Olivia III

Olivia III

Olivia III to wysokiej klasy mebel, którego krawędzie blatów, pilastry oraz gzymsy wezgłowia wykonane są z dębowego drewna. Wszystkie blaty pokryte są wysokoodpornym laminatem. Aby zachować atrakcyjną cenę fronty oraz boki mebli wykonano są z płyty laminowanej. Olivia III to idealny zestaw meblowy do stylizowanych hoteli o podwyższonym standardzie. 

ULLA

ULLA

Estetyka skandynawska. Proste formy. Blaty i fronty z płyty meblowej z widocznym usłojeniem, stelaże nóg z litego drewna, pochwyty w kolorze aluminium.

Marakesz

Marakesz

Meble w ciekawej, nowoczesnej stylistyce, wykonane z pogrubianej płyty melaminowanej. Dodatki w postaci tapicerowanego zagłówka czy puf postawionych w nogach łóżka pozwalają stworzyć przytulną, domową atmosferę.