ładowanie strony...
PL | EN | DE | FR

Doradztwo i projektowanie

Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku wyposażania hoteli pozwala nam od podstaw tworzyć kompleksowe projekty wystroju wnętrz obiektów hotelowych dopasowanych do oczekiwań klienta. Nasze projekty nie tylko odpowiadają najnowszym trendom w hotelarstwie, ale także są dostosowane do zasad ergonomii oraz przepisów kategoryzacyjnych. Zespół doświadczonych projektantów służy pomocą od samego początku procesu inwestycji aż do jego zakończenia.

 

 

Solidność i precyzja

Tworzymy kompletną koncepcję wyposażenia obiektu hotelowego począwszy od stylu i formy poszczególnych elementów wyposażenia, a kończąc na pełnej specyfikacji technologicznej zastosowanych materiałów oraz doboru elementów wyposażenia dodatkowego. Architekci oraz projektanci wnętrz tworzą aranżacje podstawowych węzłów funkcjonalnych obiektu hotelowego oraz ich foto-realistyczne wizualizacje w technikach 3D. Przekuwają pomysły i koncepcje w realne obrazy ze szczegółowym uwzględnieniem wyglądu mebli, kolorystyki, faktury zastosowanych materiałów i elementów wyposażenia dodatkowego.

Wizualizacje tworzone w zaawansowanych programach 3D umożliwiają nam odpowiednie zaplanowanie i rozmieszczenie  zwymiarowanych mebli, a także pozwalają wprowadzić efektowne i funkcjonalne projekty oświetlenia z uwzględnieniem wcześniej opracowanych wytycznych instalacji wysoko i nisko prądowej. Wsłuchując się w potrzeby inwestora wspólnie przechodzimy przez cały proces inwestycyjny - od powstania projektu do jego realizacji.