ładowanie strony...
PL | EN | DE | FR

Meble hotelowe "ZET"

Meble hotelowe "ZET"

MEBLE HOTELOWE "ZET"

 

 

LUX przejście 3

 

Zestaw "ZET" to nowatorska linia mebli podkreślająca ponadczasową prostotę i elegancję. Pogrubienia elementów meblowych w połączeniu z elementami podporowymi z polerowanej stali nierdzewnej lub stali malowanej proszkowo, odwołują się do prostoty modernistycznego mebla, zapoczątkowanej przez Bauhaus.  

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC08165

 

Linia "ZET" pozwala na niekonwencjonalne wykończenie wnętrz pokoi hotelowych oraz znacznie podnosi rangę jego wnętrza. Trwałe elementy blatów i podpór pozwalają na maksymalne wydłużenie okresu użytkowania tej lini meblowej, co z kolei korzystnie wpływa na ekonomię każdego obiektu hotelowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LUX Łoże 2

 

Trwałe elementy blatów i podpór pozwalają na maksymalne wydłużenie okresu użytkowania tej lini meblowej, co z kolei korzystnie wpływa na ekonomię każdego obiektu hotelowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC08129

 

Dominują tutaj minimalistyczne formy mebli zbudowane z lekkich płyt meblowych, rozbielone tonacje, naturalne materiały, dodatki z miękkich tkanin. Minimalistycznym formom ciepła dodaje faktura drewna, pastele i oczywiście odpowiednie oświetlenie. Co ważne, spokoje w stylu skandynawskim są przestronne i przytulne.

Meble hotelowe bardzo wysokiej jakości

Meble hotelowe ULLA to meble inspirowane surową Skandynawią, dominują tu minimalizm i prostota formy, a zastosowanie jasnych barw pasteli dobrze podkreśla związek z naturą.